NIEKOĽKO MYŠLIENOK

História nášho tímu a našej spoločnosti

Milujeme to, čo robíme

Naša spoločnosť sídli vo Viedni, ktorá je zároveň naším sídlom. Máme zastúpenie v Rakúsku a mnohých ďalších krajinách.

Naše základy

Sme rodinná firma založená na dobrých medziľudských vzťahoch a spoľahlivosti. Vždy sa na nás môžete obrátiť, odpovieme vám.

ZISTIŤ VŠETKO

O našom online obchode

Chceme byť stabilným zázemím v živote a pracovných postupoch všetkých našich partnerov, aby ste mohli svojim zákazníkom poskytnúť to, čo chcú najviac.

LashStyleAcademy je rakúska spoločnosť založená zakladateľkou Hajnalkou Simon-Lendvai. Cieľom firmy je poskytnúť všetkým zákazníkom vysokokvalitné profesionálne produkty na predlžovanie mihalníc. Naším cieľom je stať sa partnerom, od ktorého Vaši zákazníci dostanú len to najlepšie.

Slovenská zakladateľka Anett Szamaránszky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Naše výrobky sú vyrábané a vyvíjané s inovatívnym prístupom. Naše nástroje sú neustále testované a vylepšované. Naši dodávatelia sú stopercentne oddaní nášmu prístupu a ponúkajú maximálnu mieru partnerstva všetkým našim zákazníkom.

Lash Style Academy Slovakia

Anett Szamaránszky

Volám sa Szamarànszky Anett. Som stylistka mihalníc a slovenská zástupkyňa Lash Style Academy. Mojím cieľom ako stylistky mihalníc bolo predstaviť túto značku a jej profesionálne produkty viacerým kolegom.

Chcela by som, aby dámy z branže spoznali výhody produktov tejto značky. Sama som ako stylistka mihalníc otestovala účinnosť produktov na svojich klientkach a výsledky hovoria za všetko.